stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Finał IMP

VIII Indywidualne Mistrzostwa Polski
niewidomych i słabowidzących w bowlingu
28.06.2013 r. - Wrocław

KOBIETY - kategoria B1

Nazwisko i imię

Klub

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

GRA 5

GRA 6

WYNIK

Miejsce

Maćkowiak Mariola

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

139

118

133

131

134

126

781

1

Rzepa Karolina

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

106

93

106

89

90

109

593

2

Nowacka Jolanta

CROSS - Opole

59

67

104

94

102

101

527

3

Szypuła Barbara

KAROLINKA - Chorzów

76

97

87

86

91

63

500

4

Krysiak Grażyna

KAROLINKA - Chorzów

72

41

93

71

64

142

483

5

Kozłowska Agnieszka

PIONEK – Włocławek

78

102

98

62

74

65

479

6

Maciąg Anna

HETMAN - Lublin

78

71

78

88

73

54

442

7

Trojan Karolina

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

63

74

54

60

70

74

395

8

Szczypiorska Regina

MORENA – Iława

60

79

56

49

57

53

354

9

Stępniewska Mieczysława

OMEGA - Łódź

60

76

38

32

25

30

261

10

KOBIETY - kategoria B2

Nazwisko i imię

Klub

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

GRA 5

GRA 6

WYNIK

Miejsce

Szuszkiewicz Jadwiga

PIONEK – Włocławek

118

178

200

165

179

148

988

1

Odulińska Danuta

MORENA – Iława

115

131

171

139

168

148

872

2

Szymańska Janina

WiM - Olsztyn

148

165

138

105

160

152

868

3

Malcherek Mirosława

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

122

131

158

153

125

144

833

4

Szlachtowska Ewa

POGÓRZE - Tarnów

125

156

120

111

131

122

765

5

Okrój Helena

ELCROSS - Elbląg

112

131

101

128

136

101

709

6

Kowal Anna

PODKARPACIE - Przemyśl

109

133

118

107

84

120

671

7

Harazim Maria

KAROLINKA - Chorzów

92

109

110

110

125

120

666

8

Łuczyszyn Barbara

PODKARPACIE - Przemyśl

119

77

76

130

152

111

665

9

Bryda Anna

HETMAN - Lublin

94

102

115

95

114

143

663

10

KOBIETY - kategoria B3

Nazwisko i imię

Klub

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

GRA 5

GRA 6

WYNIK

Miejsce

Walczak Izabela

OMEGA - Łódź

138

189

180

148

185

178

1018

1

Łukasik Aneta

KAROLINKA - Chorzów

134

150

199

170

141

133

927

2

Borawa Honorata

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

178

147

145

134

172

149

925

3

Krok Sabaj Jolanta

PODKARPACIE - Przemyśl

146

144

117

156

151

147

861

4

Sarnacka Zofia

WiM - Olsztyn

121

121

126

112

177

171

828

5

Pazurkiewicz Jolanta

WiM - Olsztyn

132

127

139

135

126

122

781

6

Sawiniec Emilia

HETMAN - Lublin

124

135

135

133

115

113

755

7

Rudko Bożena

MORENA – Iława

125

125

140

142

94

120

746

8

Krajewska Krystyna

WiM - Olsztyn

134

93

95

152

137

102

713

9

Kłos Elżbieta

KoMar – Piekary Śl.

106

100

90

97

112

155

660

10

MĘŻCZYŹNI - kategoria B1

Nazwisko i imię

Klub

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

GRA 5

GRA 6

WYNIK

Miejsce

Koziej Zdzisław

HETMAN - Lublin

118

104

158

116

121

147

764

1

Dudek Piotr

PIONEK – Włocławek

125

114

125

132

112

101

709

2

Polkowski Szczepan

MORENA – Iława

102

117

107

122

113

108

669

3

Domin Lesław

PODKARPACIE - Przemyśl

104

113

99

92

142

101

651

4

Tarkowski Krzysztof

HETMAN - Lublin

96

85

100

148

115

92

636

5

Podpora Mariusz

SYRENKA - Warszawa

104

121

91

98

107

69

590

6

Zwolenkiewicz Marek

KAROLINKA - Chorzów

102

106

105

68

93

66

540

7

Iks Patryk  

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

66

89

91

71

94

106

517

8

Modrzyński Grzegorz

SPRINT - Wrocław

42

91

74

56

58

34

355

9

Jędrzejewski Ryszard

KoMar – Piekary Śl.

75

51

42

17

3

16

204

10

MĘŻCZYŹNI - kategoria B2

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

GRA 5

GRA 6

WYNIK

Miejsce

1

Poświatowski Stanisław

JAĆWING – Suwałki

203

215

197

168

150

171

1104

1

2

Kontrymowicz Mieczysław

WiM - Olsztyn

171

213

152

159

157

178

1030

2

3

Czyż Dominik

WiM - Olsztyn

161

220

161

132

187

152

1013

3

4

Smoła Jan

MORENA – Iława

159

193

140

173

151

117

933

4

5

Gęstwiński Arkadiusz

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

218

153

137

147

153

97

905

5

6

Kozyra Mariusz

HETMAN - Lublin

112

167

190

151

145

139

904

6

7

Oduliński Stanisław

MORENA – Iława

118

158

110

158

166

159

869

7

8

Jeleń Janusz

MORENA – Iława

167

130

125

156

132

151

861

8

9

Wójcik Edward

HETMAN - Lublin

134

151

109

135

122

159

810

9

10

Malinowski Dariusz

CROSS - Opole

x

x

192

151

141

181

665

10

MĘŻCZYŹNI - kategoria B3

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

GRA 5

GRA 6

WYNIK

Miejsce

1

Chalecki Dariusz

JAĆWING – Suwałki

188

204

170

207

206

193

1168

1

2

Strzelecki Zbigniew

KAROLINKA - Chorzów

199

201

175

177

196

213

1161

2

3

Kanikuła Grzegorz

HETMAN - Lublin

160

232

168

171

188

232

1151

3

4

Dybiński Cezary

WiM - Olsztyn

180

164

188

170

170

180

1052

4

5

Huszcza Krzysztof

WiM - Olsztyn

134

179

184

179

167

192

1035

5

6

Szymański Władysław

OMEGA - Łódź

117

189

187

143

150

157

943

6

7

Harkowski Marek

WiM - Olsztyn

143

169

154

138

179

152

935

7

8

Lonc Paweł

PODKARPACIE - Przemyśl

125

134

131

186

187

147

910

8

9

Stefaniak Sebastian

KAROLINKA - Chorzów

153

142

107

128

136

136

802

9

10

Walczak  Zbigniew

OMEGA - Łódź

111

137

135

139

142

105

769

10