stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

Eliminacje IMP

Eliminacje VIII Indywidualnych Mistrzostw Polski
niewidomych i słabowidzących w bowlingu
27.06.2013 r. - Wrocław

KOBIETY - kategoria B1

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

GRA 5

GRA 6

WYNIK

Miejsce

1

Maćkowiak Mariola

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

104

107

144

142

154

136

787

1

2

Rzepa Karolina

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

105

86

56

107

115

113

582

2

3

Krysiak Grażyna

KAROLINKA - Chorzów

70

84

66

82

85

77

464

3

4

Trojan Karolina

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

64

84

56

79

79

77

439

4

5

Nowacka Jolanta

CROSS - Opole

60

79

59

99

71

63

431

5

6

Maciąg Anna

HETMAN - Lublin

80

76

67

59

72

65

419

6

7

Kozłowska Agnieszka

PIONEK – Włocławek

65

80

58

71

38

102

414

7

8

Szypuła Barbara

KAROLINKA - Chorzów

77

79

69

64

61

48

398

8

9

Szczypiorska Regina

MORENA – Iława

76

60

72

69

78

40

395

9

10

Stępniewska Mieczysława

OMEGA - Łódź

75

83

48

31

60

75

372

10

11

Sipiora Aleksandra

PODKARPACIE - Przemyśl

59

35

60

68

65

54

341

11

12

Henisz Irena

MORENA – Iława

51

49

42

39

58

47

286

12

KOBIETY - kategoria B2

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

GRA 5

GRA 6

WYNIK

Miejsce

1

Szuszkiewicz Jadwiga

PIONEK – Włocławek

145

138

179

143

188

147

940

1

2

Szymańska Janina

WiM - Olsztyn

133

176

140

166

104

176

895

2

3

Odulińska Danuta

MORENA – Iława

133

141

158

107

187

155

881

3

4

Harazim Maria

KAROLINKA - Chorzów

184

107

114

149

107

145

806

4

5

Bryda Anna

HETMAN - Lublin

84

146

134

130

137

150

781

5

6

Malcherek Mirosława

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

145

103

136

137

111

144

776

6

7

Łuczyszyn Barbara

PODKARPACIE - Przemyśl

153

133

95

128

132

132

773

7

8

Kowal Anna

PODKARPACIE - Przemyśl

126

128

127

122

124

138

765

8

9

Szlachtowska Ewa

POGÓRZE - Tarnów

161

120

136

138

96

104

755

9

10

Okrój Helena

ELCROSS - Elbląg

116

116

121

112

112

120

697

10

11

Wilk Renata

HETMAN - Lublin

114

129

121

126

87

105

682

11

12

Szapańska Jolanta

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

101

118

102

113

125

103

662

12

13

Maksymowicz Janina

ELCROSS - Elbląg

103

76

114

96

84

122

595

13

14

Baj Paulina

KAROLINKA - Chorzów

85

113

89

91

96

96

570

14

15

Wójcik Ewa

KoMar – Piekary Śl.

54

79

84

91

118

80

506

15

16

Jasińska Halina

KoMar – Piekary Śl.

66

77

80

58

118

76

475

16

17

Lewandowska Aleksandra

MORENA – Iława

49

67

76

79

72

93

436

17

KOBIETY - kategoria B3

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

GRA 5

GRA 6

WYNIK

Miejsce

1

Borawa Honorata

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

154

145

213

167

194

133

1006

1

2

Łukasik Aneta

KAROLINKA - Chorzów

162

148

147

120

169

138

884

2

3

Sarnacka Zofia

WiM - Olsztyn

126

153

141

166

135

151

872

3

4

Pazurkiewicz Jolanta

WiM - Olsztyn

143

143

171

118

152

141

868

4

5

Walczak Izabela

OMEGA - Łódź

146

150

150

121

124

166

857

5

6

Sawiniec Emilia

HETMAN - Lublin

127

115

138

161

122

169

832

6

7

Krok Sabaj Jolanta

PODKARPACIE - Przemyśl

111

133

146

133

125

169

817

7

8

Rudko Bożena

MORENA – Iława

141

94

93

133

119

139

719

8

9

Maćkowiak Hanna

PIONEK – Włocławek

114

140

81

128

133

118

714

9

10

Krajewska Krystyna

WiM - Olsztyn

105

158

103

105

116

112

699

10

11

Kłos Elżbieta

KoMar – Piekary Śl.

132

104

106

135

112

94

683

11

12

Bielecka Alicja

WiM - Olsztyn

116

136

127

93

98

94

664

12

13

Chraścina Beata

HETMAN - Lublin

106

104

109

118

88

139

664

13

14

Gubernat Walentyna

JAĆWING – Suwałki

117

114

130

83

105

108

657

14

15

Bonik Teresa

JAĆWING – Suwałki

109

109

139

114

97

79

647

15

16

Kasprzycka Małgorzata

MORENA – Iława

118

98

100

81

106

122

625

16

17

Adamowicz Anna

ELCROSS - Elbląg

78

125

72

111

106

117

609

17

18

Ludwik Teresa

KAROLINKA - Chorzów

120

71

93

100

108

90

582

18

19

Kajzer Magdalena

KAROLINKA - Chorzów

106

103

85

103

94

70

561

19

20

Kosk Zofia

JAĆWING – Suwałki

85

74

86

89

147

71

552

20

 

MĘŻCZYŹNI - kategoria B1

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

GRA 5

GRA 6

WYNIK

Miejsce

1

Koziej Zdzisław

HETMAN - Lublin

134

160

170

98

125

135

822

1

2

Tarkowski Krzysztof

HETMAN - Lublin

103

117

148

131

106

105

710

2

3

Dudek Piotr

PIONEK – Włocławek

126

92

116

144

96

123

697

3

4

Domin Lesław

PODKARPACIE - Przemyśl

112

143

89

112

115

116

687

4

5

Zwolenkiewicz Marek

KAROLINKA - Chorzów

89

104

125

107

120

139

684

5

6

Polkowski Szczepan

MORENA – Iława

84

132

107

110

107

99

639

6

7

Podpora Mariusz

SYRENKA - Warszawa

93

39

59

80

101

77

449

7

8

Iks Patryk  

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

46

51

61

56

92

121

427

8

9

Modrzyński Grzegorz

SPRINT - Wrocław

52

56

44

83

57

93

385

9

10

Jędrzejewski Ryszard

KoMar – Piekary Śl.

48

61

65

49

55

65

343

10

11

Budniak Ryszard

HETMAN - Lublin

66

55

53

71

30

66

341

11

12

Cywka Sławomir

KAROLINKA - Chorzów

20

52

30

46

57

55

260

12

MĘŻCZYŹNI - kategoria B2

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

GRA 5

GRA 6

WYNIK

Miejsce

1

Oduliński Stanisław

MORENA – Iława

193

135

176

211

191

175

1081

1

2

Czyż Dominik

WiM - Olsztyn

203

165

186

200

137

148

1039

2

3

Kontrymowicz Mieczysław

WiM - Olsztyn

153

145

181

148

188

190

1005

3

4

Poświatowski Stanisław

JAĆWING – Suwałki

136

158

165

190

159

155

963

4

5

Gęstwiński Arkadiusz

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

149

168

156

158

173

149

953

5

6

Kozyra Mariusz

HETMAN - Lublin

155

192

102

175

152

170

946

6

7

Jeleń Janusz

MORENA – Iława

179

135

203

137

142

140

936

7

8

Wójcik Edward

HETMAN - Lublin

155

148

179

179

122

114

897

8

9

Malinowski Dariusz

CROSS - Opole

123

185

168

116

125

111

828

9

10

Smoła Jan

MORENA – Iława

135

127

129

131

162

132

816

10

11

Pacut Leszek

MORENA – Iława

108

141

122

151

136

154

812

11

12

Krupski Józef

OMEGA - Łódź

109

169

133

137

146

113

807

12

13

Mirecki Dariusz

CROSS - Radom

118

149

145

123

146

109

790

13

14

Radzimierski Teodor

KAROLINKA - Chorzów

133

133

128

126

149

115

784

14

15

Wojciechowski Paweł

HETMAN - Lublin

125

142

147

122

123

123

782

15

16

Świtaj Andrzej

JAĆWING – Suwałki

125

119

152

111

128

137

772

16

17

Rozmus Tadeusz

PIONEK – Bielsko-Biała

129

160

112

146

129

91

767

17

18

Dynda Piotr

PODKARPACIE - Przemyśl

108

91

105

124

148

178

754

18

19

Kacprzak Piotr

SYRENKA - Warszawa

138

106

99

148

127

115

733

19

20

Kozyra Henryk

HETMAN - Lublin

138

116

105

121

101

149

730

20

21

Nowak Grzegorz

OMEGA - Łódź

112

132

136

101

125

119

725

21

22

Kruczek Michał

KAROLINKA - Chorzów

130

101

111

131

118

119

710

22

23

Malinowski Józef

ATUT - Nysa

124

131

108

117

91

107

678

23

24

Czarski Michał

HETMAN - Lublin

131

128

95

83

103

137

677

24

25

Sabaj Mieczysław

PODKARPACIE - Przemyśl

121

118

107

95

100

110

651

25

26

Olejnik Bernard

WiM - Olsztyn

102

123

74

84

87

118

588

26

27

Kowalak Zbigniew

SYRENKA - Warszawa

87

71

91

138

83

115

585

27

MĘŻCZYŹNI - kategoria B3

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

GRA 1

GRA 2

GRA 3

GRA 4

GRA 5

GRA 6

WYNIK

Miejsce

1

Dybiński Cezary

WiM - Olsztyn

204

224

156

158

167

233

1142

1

2

Kanikuła Grzegorz

HETMAN - Lublin

188

215

186

159

201

192

1141

2

3

Huszcza Krzysztof

WiM - Olsztyn

192

177

153

168

194

222

1106

3

4

Strzelecki Zbigniew

KAROLINKA - Chorzów

158

191

143

179

160

179

1010

4

5

Szymański Władysław

OMEGA - Łódź

158

163

191

161

181

148

1002

5

6

Harkowski Marek

WiM - Olsztyn

190

171

191

118

173

142

985

6

7

Chalecki Dariusz

JAĆWING – Suwałki

127

152

160

182

140

181

942

7

8

Lonc Paweł

PODKARPACIE - Przemyśl

167

155

131

161

141

179

934

8

9

Stefaniak Sebastian

KAROLINKA - Chorzów

137

158

121

170

178

141

905

9

10

Walczak  Zbigniew

OMEGA - Łódź

148

145

149

147

189

125

903

10

11

Gniadek Paweł

SYRENKA - Warszawa

100

165

184

153

177

124

903

11

12

Gniadek Piotr

SYRENKA - Warszawa

175

90

156

157

176

148

902

12

13

Wiśniewski Zbigniew

WiM - Olsztyn

128

125

198

141

153

152

897

13

14

Nowacki Jacek

CROSS - Opole

173

125

145

134

164

136

877

14

15

Rydzyński Zdzisław

OMEGA - Łódź

113

181

172

150

124

116

856

15

16

Gręzak Marian

SYRENKA - Warszawa

124

159

148

163

144

109

847

16

17

Halicki Marek

KAROLINKA - Chorzów

164

146

127

181

116

112

846

17

18

Jarząb Daniel

TĘCZA - Poznań

134

129

137

142

135

169

846

18

19

Sordyl Albert

POGÓRZE - Tarnów

108

152

117

160

139

164

840

19

20

Kuhnert Damian

KAROLINKA - Chorzów

123

133

204

128

134

117

839

20

21

Binkuś Marcin

MORENA – Iława

146

132

115

129

147

166

835

21

22

Polakowski Janusz

ZRYW - Słupsk

121

111

135

152

120

163

802

22

23

Rochowicz Sławomir

MORENA – Iława

159

121

146

141

112

114

793

23

24

Damaszk Sebastian

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

112

121

144

130

134

137

778

24

25

Fiuta Lucjan

HETMAN - Lublin

132

124

132

149

119

111

767

25

26

Babiarz Andrzej

ATUT - Nysa

101

138

107

121

149

147

763

26

27

Nogaj Jacek

CROSS - Radom

101

130

117

145

117

132

742

27

28

Stankiewicz Ireneusz

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

133

145

124

103

121

116

742

28

29

Podczasik Edward

ATUT - Nysa

120

119

96

124

115

150

724

29

30

Szapański Marek

ŁUCZNICZKA - Bydgoszcz

98

115

137

155

89

111

705

30

31

Janecki Jerzy

KAROLINKA - Chorzów

114

97

120

133

88

145

697

31

32

Jankowski Marian

CROSS - Opole

89

114

106

137

143

103

692

32

33

Paszyna Krzysztof

PODKARPACIE - Przemyśl

116

105

119

94

123

127

684

33

34

Dubicki Józef

HETMAN - Lublin

102

75

117

129

125

100

648

34

35

Szczygieł Andrzej

SYRENKA - Warszawa

73

89

106

127

121

110

626

35

36

Wilk Jacek

ATUT - Nysa

101

87

72

103

86

104

553

36