stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych Stowarzyszenie kultury fizycznej sportu i turystyki niewidomych i słabowidzacych

DMP Trójek

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI TRÓJEK W BOWLINGU NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH
TORUŃ 15 - 17 LUTY 2013r.
Miejsce Nazwisko i imię Kategoria Klub Gra 1 Gra 2 Gra 3 Gra 4 Wynik Hcp Gra + Hcp Wynik drużynowy
1 Kozłowska Agnieszka B1 Warmia i Mazury 55 81 85 66 287 40 327 1759
1 Kontrymowicz Mieczysław B2 Warmia i Mazury  215 213 205 167 800   800 1759
1 Dybiński Cezary B3 Warmia i Mazury 137 140 172 183 632   632 1759
2 Koziej Zdzisław B1 HETMAN Lublin I 130 141 163 135 569   569 1717
2 Bryda Anna B2 HETMAN Lublin I 104 131 145 103 483 40 523 1717
2 Kanikuła Grzegorz B3 HETMAN Lublin I 188 140 152 145 625   625 1717
3 Maćkowiak Mariola B1 ŁUCZNICZKA Bydgoszcz I 97 107 109 114 427 40 467 1690
3 Gęstwiński Arkadiusz B2 ŁUCZNICZKA Bydgoszcz I 122 137 138 169 566   566 1690
3 Borawa Honorata B3 ŁUCZNICZKA Bydgoszcz I 164 134 150 169 617 40 657 1690
4 Dudek Piotr B1 PIONEK Włocławek 91 106 104 120 421   421 1681
4 Szuszkiewicz Jadwiga B2 PIONEK Włocławek 89 189 165 135 578 40 618 1681
4 Walczak Izabela B3 PIONEK Włocławek 161 137 136 168 602 40 642 1681
5 Domin Lesław B1 PODKARPACIE Przemyśl II 110 109 115 109 443   443 1559
5 Łuczyszyn Barbara B2 PODKARPACIE Przemyśl II 112 143 123 113 491 40 531 1559
5 Sęk Piotr B3 PODKARPACIE Przemyśl II 178 133 137 137 585   585 1559
6 Sipiora Aleksandra B1 PODKARPACIE Przemyśl I 92 54 57 93 296 40 336 1527
6 Matuszek Zbigniew B2 PODKARPACIE Przemyśl I 135 188 135 152 610   610 1527
6 Lonc Paweł B3 PODKARPACIE Przemyśl I 147 161 142 131 581   581 1527
7 Zwolenkiewicz Marek B1 KAROLINKA Chorzów I 87 88 108 97 380   380 1494
7 Harazim Maria B2 KAROLINKA Chorzów I 111 160 93 145 509 40 549 1494
7 Łukasik Aneta B3 KAROLINKA Chorzów I 101 150 137 137 525 40 565 1494
8 Szypuła Barbara B1 KAROLINKA Chorzów II 64 41 70 48 223 40 263 1474
8 Radzimierski Teodor B2 KAROLINKA Chorzów II 144 151 172 178 645   645 1474
8 Strzelecki Zbigniew B3 KAROLINKA Chorzów II 127 126 161 152 566   566 1474
9 Tarkowski Krzysztof B1 HETMAN Lublin II 72 72 106 123 373   373 1455
9 Kozyra Mariusz B2 HETMAN Lublin II 146 136 141 137 560   560 1455
9 Sawiniec Emilia B3 HETMAN Lublin II 112 142 122 106 482 40 522 1455
10 Szczypiorska Regina B1 MORENA Iława 80 45 79 81 285 40 325 1421
10 Smoła Jan B2 MORENA Iława 129 126 187 131 573   573 1421
10 Binkuś Marcin B3 MORENA Iława 128 132 147 116 523   523 1421
11 Stępniewska Mieczysława B1 OMEGA Łódź 64 86 43 49 242 40 282 1403
11 Pietrakiewicz Grzegorz B2 OMEGA Łódź 156 98 120 145 519   519 1403
11 Szymański Władysław B3 OMEGA Łódź 154 152 168 128 602   602 1403
12 Kała Franciszek B1 JUTRZENKA Częstochowa 61 77 51 88 277   277 1391
12 Więckowski Jerzy B2 JUTRZENKA Częstochowa 153 131 118 155 557   557 1391
12 Grochowska Łucja B3 JUTRZENKA Częstochowa 122 135 112 148 517 40 557 1391
13 Trojan Karolina B1 ŁUCZNICZKA Bydgoszcz II 63 90 69 67 289 40 329 1295
13 Malcherek Mirosława B2 ŁUCZNICZKA Bydgoszcz II 123 115 95 117 450 40 490 1295
13 Szapański Marek B3 ŁUCZNICZKA Bydgoszcz II 125 139 113 99 476   476 1295
14 Głuszek Karolina B1 Hetman Lublin III 41 35 32 72 180 40 220 1280
14 Czarski Michał B2 Hetman Lublin III 109 137 155 121 522   522 1280
14 Fiuta Lucjan B3 Hetman Lublin III 121 125 135 157 538   538 1280
15 Krysiak Grażyna B1 KAROLINKA Chorzów IV 76 66 30 48 220 40 260 1237
15 Helwig Monika B2 KAROLINKA Chorzów IV 85 102 133 123 443 40 483 1237
15 Halicki Marek B3 KAROLINKA Chorzów IV 123 100 132 139 494   494 1237
16 Cywka Sławomir B1 KAROLINKA Chorzów III         0   0 872
16 Serek Przemysław B2 KAROLINKA Chorzów III 105 101 100 112 418   418 872
16 Kajzer Magdalena B3 KAROLINKA Chorzów III 107 90 113 104 414 40 454 872